Догори
Дати відгук

Стало відомо, якою буде ціна на газ протягом року

Якщо раніше українцям повідомили, що пільгова ціна буде чинна до кінця березня, то тепер можливість купувати блакитне паливо за соціальною ціною хочуть продовжити.

1 хв на прочитання16 Лютого 2021, 14:27
Пільгову ціну на газ для населення пообіцяли продовжити до кінця року Пільгову ціну на газ для населення пообіцяли продовжити до кінця року
Поділитись:

Українці протягом року платитимуть за кубометр блакитного палива 6,99 грн. Ціна для побутових споживачів підвищуватися не буде, запевнив 16 лютого на форумі «Україна 30» тимчасово виконуючий обов'язки міністра енергетики України Юрій Вітренко. 

«Виходячи з кон'юнктури європейського ринку, можна очікувати, що буде зростання цін, проте уряд цього не допустить. Уряд зараз працює над стійким рішенням без надмірного втручання в роботу ринку, яке дасть змогу зробити так, щоб і до кінця цього року люди не платили за газ понад 6,99 грн за метр кубічний», — сказав Вітренко. 

Вітренко також розповів, за допомогою яких механізмів профільне міністерство планує стримувати ціну на газ для населення на «соціальному» рівні. 

За його словами, це комбінація річного тарифу та так званої gas release program (коли український газ буде надходити на ринок, як річний продукт, який зможуть купувати постачальники газу вже для населення). 

Нагадаємо, що вчора стало відомо про те, що користуватися газом за пільговою ціною 6,99 грн за кубометр блакитного палива українці зможуть до останніх чисел березня. Тоді про це заявила заступниця керівника ОПУ Юлія Свириденко.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго
Більше з GreenPost