Догори
Дати відгук

Стало відомо, коли піднімуть танкер "Делфі" (фото)

До кінця серпня планують завершити перший етап підготовчих робіт

1 хв на прочитання21 Серпня 2020, 15:31
Фото Українська служба інформації Фото Українська служба інформації
Поділитись:

Затонулий біля берегів Одеси танкер "Делфі" відтранспортують на сушу не раніше вересня. Про це 21 серпня на брифінгу повідомили представники Адміністрації морських портів України.

Андрій Іванов, керівник компанії “Краншипп”, яка і буде підіймати затонулий танкер, розповів, що роботи проведуть у два етапи.

На першому етапі до 28 серпня планують дослідити та розчистити морське дно біля танкера. Після цього судно поставлять на кіль. Під час другого етапу група водолазів буде осушувати і зачищати танкер, а також латати проломи. Лише після цього "Делфі" можна доставити на берег та відправити на утилізацію. 

Натомість в АМПУ повідомили, що спеціалісти вже завершили роботи з герметизації сухого трюму. Також вони змонтували системи стисненого повітря і пробно продули танк №14. Крім цього, з танкера прибрали ємності із залишками нафтопродуктів. 

Нагадаємо, що танкер "Делфі" затонув біля пляжу в Одесі під час шторму в листопаді 2019 року. Судно  повільно дрейфувало біля пляжу "Дельфін", поки не сіло на мілину. Танкер перекинувся, судно затопило. У води Чорного моря вилилася нафта.

Як писав GreenPost раніше, 17 серпня Господарський суд міста Києва відмовив судновласнику танкера Delfi, який вимагав заборонити підйом судна з Чорного моря.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.