Догори
Дати відгук

Стало відомо, хто в Україні хворіє на коронавірус найчастіше

Це лікарі та молодший медичний персонал

1 хв на прочитання13 Листопада 2020, 13:00
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Найчастіше коронавірусом в Україні заражаються лікарі, і за словами екс-міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова  в ефірі одного з телеканалів, вже перехворів кожен десятий медик.  

“Сьогодні кожен десятий лікар перехворів ковідом. Цей рівень у шість разів більше, ніж середній рівень у суспільстві”, - сказав Милованов.

Політик також загострив увагу на тому, що високий рівень захворюваності серед лікарів та молодшого персоналу провокує катастрофічну нестачу медиків. За словами Милованова, в Олександрівській лікарні крапельниці хворим ставлять нейрохірурги, бо в лікарні не залишилося медичного персоналу, який зміг би виконати цю просту маніпуляцію.

Також Милованов виступив категорично проти пропозиції МОЗ задіяти частину медиків у розгортанні мобільних і польових шпиталів. 

Як ми писали раніше, сімейна пара лікарів  померла в лікарні Львова.  Анна  Городенчук працювала акушером-гінекологом в лікарні Сокаля, а  Богдан  Городенчук завідував лабораторією в гастроентерологічному відділенні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.