Догори
Дати відгук

СOVID і довкілля: як протистояти негативним факторам

Слідкуйте за тим, щоб у вас не було недосипання, особливо хронічного

2 хв на прочитання31 Жовтня 2020, 16:54
Поділитись:

Міцний імунітет може захистити від багатьох бактерій та вірусів. Навіть якщо ви захворієте, то хвороба має пройти швидше, легше та без ускладнень. Особливо це актуально зараз, коли розпочався сезон вірусних захворювань та зростає ризик "підчепити" коронавірус.

"Останнім часом малорухливий спосіб життя дітей, відсутність фізичних навантажень, недостатнє перебування на свіжому повітрі, незбалансоване, а іноді й неправильне харчування призводять до зниження імунітету та серйозних наслідків",  — говорить дитячий ЛОР-практик Людмила Воронцова у своєму блозі на  obozrevatel. 

І радить протистояти негативним факторам довкілля, вірусам  та покращувати власний імунітет:

  • Проводьте більше часу на свіжому повітрі незалежно від погоди. Частіше провітрюйте приміщення.
  • Підтримуйте температуру житлових приміщень від 18 до 21 градуса за вологості 40-60%.
  • Вводьте в раціон харчування додатково полівітаміни та мікроелементи для того, щоб не допускати їх дефіциту. Проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем, щоб визначити, які саме вітаміни бажано приймати у вашому конкретному випадку.
  • Слідкуйте за тим, щоб у вас не було недосипання, особливо хронічного. Тривалість повноцінного сну становить 7-8 годин. Не забувайте про ранкову зарядку, фізичні вправи й водні процедури.
  • Якщо є можливість, у літній час намагайтеся походити вранці босоніж по росі. А взимку по снігу – одну-дві хвилини пробіжкою.
  • Як альтернативу можна запропонувати походити по каштанах, викладених на піддоні, які ви можете зібрати восени. Користуватися таким тренажером можна протягом року.
  • Під час роботи за комп'ютером не забувайте регулярно робити перерви на кілька хвилин, до того ж бажано встати, пройтися й подивитися вдалечінь.

 Відомо, що є найпростіші продукти для зміцнення імунітету. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost