Догори
Дати відгук

Сьогодні в Україні відзначають День залізничника

Територією України проходять чотири міжнародні транспортні коридори.

1 хв на прочитання04 Листопада 2021, 12:32
Залізниця Залізниця
Поділитись:

Днем залізничника ця дата стала за ініціативою Львівської залізниці.

Виявляється, саме 4 листопада 1861 року, ще за часів Австро-угорської імперії, на територію сучасної України — до Львова — прибув перший потяг, який називався «Ярославом». У нинішньому розумінні «Ярослав» був поїздом міжнародного сполучення. Він з’єднував Відень, Краків, Перемишль і Львів.

Зараз Українські залізниці — «Укрзалізниця» — це шість залізниць (Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-західна, Придніпровська), які об’єднують всі області України. 

Залізниця — важлива ланка транспортної інфраструктури України. Це один із найпопулярніших і найдоступніших видів транспорту, надійний і авторитетний перевізник. Від технічного стану й ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України.

Згідно з рейтингом Всесвітнього економічного форуму, українські залізниці займають 37-е місце у світі. Територією України проходять чотири міжнародні транспортні коридори. Довжина національної мережі залізничних транзитних коридорів в Україні становить 3162 км.

До слова, на Одещині створять «розумне» село з нульовими викидами (ФОТО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго