Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Сьогодні уряд спробує взяти під контроль кліматичні зміни та озоновий шар

Сьогодні уряд спробує взяти під контроль кліматичні зміни та озоновий шар

1 хв на прочитання23 Вересня 2020, 11:42
Поділитись:

Кабінет Міністрів на черговому засіданні сьогодні планує схвалити постанову про утворення міжвідомчої комісії з питань зміни клімату та збереження озонового шару, пише "Урядовий портал".

Урядовці також мають намір врегулювати питання забезпечення прозорості у видобувних галузях, затвердити порядок верифікації звіту оператора про викиди парникових газів, змінити порядок сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій. 

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський ініціюватиме створення національного природного парку “Королівські Бескиди”, а також запропонує внести зміни до положень про Державне агентство рибного господарства, Державну службу геології та надр та Державну екологічну інспекцію.

Нагадаємо, представники департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України 16 вересня  вручили п’ять нових протоколів про порушення строків проведення процедури оцінки впливу на довкілля начальниці Управління екологічної оцінки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів Марині Тіщенковій. Раніше їй вже було вручено близько півсотні аналогічних протоколів, проте вона продовжує керувати Управлінням.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко