Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Сьогодні Україна і Світ вшановують День матері та День пам’яті та примирення

Сьогодні Україна і Світ вшановують День матері та День пам’яті та примирення

На жаль, сьогодні Україна перебуває у стані війни

1 хв на прочитання08 Травня 2022, 12:05
Поділитись:

Сьогодні, 8 травня, у всьому світі, зокрема, і в Україні, відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

2014 року вперше в історії України офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом проходили два дні – 8 й 9 травня. Планувалося, що й надалі в Україні вшанування загиблих розпочинатиметься 8 травня — разом з Європою та світом, і продовжуватиметься традиційно 9 травня.

На жаль, сьогодні Україна перебуває у стані війни проти росії, яка розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, із 24 лютого 2022 року. Рашисти путіна на підконтрольних їм територіях чинять справжній геноцид – ґвалтують, вбивають і знищують мирне населення України.

День матері 

У другу неділю травня українці традиційно відзначають День матері. У цьому році свято припало на 8 травня. День матері відзначається у 85 країнах світу.

Традиція святкувати День матері прийшла до нас із США. Саме там 8 травня 1914 року його офіційно відзначили вперше.

День матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за все те добре, що вони для нас зробили, за їхні самопожертву та любов. Тому не забудьте привітати своїх матусь. Цього дня ви можете подарувати їм щастя!

З Днем матері, найрідніші!

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.