Догори
Дати відгук

Сім'ям із тяжкохворими дітьми підвищили грошову допомогу

Отримати підвищену допомогу зможуть родини з психічно хворими дітьми та малюками й підлітками, яким необхідна трансплантація.

1 хв на прочитання02 Лютого 2021, 16:05
Родини із дітьми, які хворіють на тяжкі недуги, зможуть отримати підтримку від держави Родини із дітьми, які хворіють на тяжкі недуги, зможуть отримати підтримку від держави
Поділитись:

2 лютого парламентарі більшістю голосів ухвалили законопроєкт, який підвищує грошову допомогу родинам, у яких зростають діти із важкими захворюваннями. Про це стало відомо під час пленарного засідання ВРУ.

Більшістю голосів народні обранці підтримали законопроєкт № 2024, ініціаторкою якого виступила Юлія Тимошенко.

Право на підвищення грошової допомоги отримали родини, які виховують дітей із тяжкими перинатальними ураженнями нервової системи, вродженими вадами розвитку, орфанними захворюваннями. 

Також таке право мають сім'ї, в яких діти хворі на онкологічні й онкогематологічні захворювання. Підвищать виплатити на дітей із ДЦП, тяжкими психічними розладами.

Підвищену матеріальну допомогу отримають батьки, які виховують дітей:

  • з інсулінозалежним діабетом,
  • із гострим або хронічним захворюванням нирок IV ступеню,
  • які потребують трансплантації органів,
  • які потребують паліативної допомоги. 

Виплати збільшили з одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до двох прожиткових мінімумів, установлених для дітей відповідного віку.

Як ми повідомляли своїх читачів раніше, дівчину п’ять років тримають у клітці, бо немає грошей на лікування психічного розладу. 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.