Субота, 11 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Швидка допомога Львова залишилася без 90 медиків

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги вже 90 медпрацівників захворіли на Covid-19.

2 хв на прочитання27 Травня 2020, 17:30 138
Автор: Роман Балук Автор: Роман Балук
Поділитись:

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги вже 90 медпрацівників захворіли на Covid-19. З них 27 медиків перебувають у лікарнях, решта лікуються амбулаторно. 

Як пише  zaxid.net , наразі на коронавірус хворіють  40 лікарів, 36 медсестер і 14 молодших медсестер (санітарок).

"12 медпрацівників же одужали від коронавірусної інфекції, 27 ще перебувають у лікарнях. Їхній стан середньої важкості", - пише видання.

Директор лікарні Олег Самчук  повідомив, що медичні працівники заражаються коронавірусом і від пацієнтів, і поза лікарнею, чітко відстежити шлях зараження неможливо.

«Зараз у нашій лікарні дуже великий наплив пацієнтів не лише зі Львова, а й з усієї області. Пацієнти поступають надзвичайно важкі, яким терміново потрібна невідкладна допомога. Багато амбулаторних пацієнтів звертаються по медичну допомогу. Тож лікарі, рятуючи життя хворих, заражаються самі. Скажімо, годину тому привезли пацієнта з інфарктом у стані клінічної смерті. Обстежувати пацієнта на коронавірус не було коли, бо час ішов на секунди. І лікарі рятували його життя, ризикуючи захворіти. У когось під час реанімаційних заходів могли злетіти окуляри чи порватися рукавиці тощо. А таких моментів , на жаль , дуже багато», – каже Олег Самчук.

Зараз в лікарні працює 1800 працівників.  

Як інформує Львівська міська рада, у Львівській області на коронавірус захворіли 297 медичних працівників, з них 3 — померли.

Нагадаємо, очільник МОЗ Максим Степанов вважає, що високий відсоток захворюваності на COVID-19 серед медичних працівників пов'язаний з тим, що медична система України не була готова до епідемії. Він уточнив, що мова йде про 4 112 медпрацівників.

GreenPost писав про те, що у Харківській інфекційній лікарні патова ситуація - нестача медперсоналу. 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 27 травня в Україні 21905 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.