Догори
Дати відгук

Шмигаль не зміг гарантувати українцям субсидії

За словами очільника Уряду, грошей на компенсацію витрат на комунальні послуги вистачить на декілька місяців.

1 хв на прочитання27 Січня 2021, 14:13
Люди, які отримують субсидії, не можуть бути впевнені у завтрашньому дні. Люди, які отримують субсидії, не можуть бути впевнені у завтрашньому дні.
Поділитись:

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль не зміг чітко відповісти, чи вистачить у держави грошей для надання субсидій найбільш незахищеним верствам населення. Про це стало відомо 27 січня під час прямої трансляція засідання Кабміну. 

Усе почалося з того, що нардеп від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко запитав у Шмигаля, чи буде збільшення видатків на субсидії. 

«Ми подали проєкт закону щодо збільшення субсидій громадянам. Важливо, щоб влада та міністри взяли це до уваги та нарешті зрозуміли, що тарифи — це зараз тема номер один у всій країні. Українці, яким необхідна допомога від держави, мають на неї право», — сказав Гончаренко.

Денис Шмигаль не зміг назвати конкретних цифр та чітко відповісти на запитання. За його словами «на найближчі місяці грошей вистачить, а далі буде перерахунок». 

Нагадаємо, що раніше субсидії від держави обіцяли тим українцям, які опалюють свої будинки та квартири електрикою. Це пов'язано з тим, що Кабмін нещодавно скасував пільговий тариф за перші 100 кіловат використаної електроенергії.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.