Догори
Дати відгук

Українці, які опалюють житло електрикою, отримають субсидії

Це пов'язано з тим, що Кабмін нещодавно скасував пільговий тариф за перші 100 кіловатів використаної електроенергії.

1 хв на прочитання13 Січня 2021, 16:03
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Українці, які використовують для опалення своїх квартир і будинків електричну енергію, у зв'язку з її здорожчанням, отримають субсидії. Про це 13 січня заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Уряду.  

«Окреме питання щодо тарифів — це питання електроопалення. З огляду на те, що був установлений єдиний тариф на електроенергію з першого січня, доручаю Міністерству соціальної політики та Міністерству фінансів сформувати механізм надання субсидій, який допоможе людям, які використовують електроенергію для опалення», — сказав Шмигаль. 

Очільник Уряду додав, що  в січні зростуть субсидійні виплати для людей. В Україні 3,1 млн домогосподарств отримують субсидії для оплати комунальних тарифів. Середній розмір — понад 1 тис. 600 грн. 

Нагадаємо, що з 1 січня 2021 року й до кінця березня поточного року для українців установили єдиний тариф на електроенергію — 1,68 грн за кіловат. Таким чином Уряд скасував пільговий тариф у розмірі 0,90 грн за перші 100 кіловатів використаного світла. 

Як ми інформували своїх читачів раніше, ціна на електроенергію для побутових споживачів (населення) значно нижча ринкової, але люди все одно незадоволені, тому що в них мало грошей на оплату електроенергії навіть за такими цінами.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.