Догори
Дати відгук

Що варто додати в олів’є замість солоних огірків: цікавий смак

Не всі господині знають

2 хв на прочитання08 Грудня 2022, 20:03
Поділитись:

Популярний салат традиційно прийнято готувати з додаванням солоних огірків, які надають характерної кислинки та яскравого відтінку смаку. Однак під рукою може не виявитися відповідного продукту. До того ж заміна звичних компонентів допоможе подивитися на добре знайому страву під зовсім іншим кутом.

ЧИМ МОЖНА ЗАМІНИТИ СОЛОНІ ОГІРКИ

СВІЖИЙ ОВОЧ

Не всі господині знають про те, що свіжий огірок теж добре вписується в популярний салат. Смак олів’є вийде більш збалансованим, приємним та однорідним. Одного огірка середніх розмірів буде цілком достатньо.

МАРИНОВАНІ ОГІРКИ

Якщо вам хочеться надати “акуратної” кислинки, а не очевидної, то найкращим вибором стануть мариновані огірки. Їх смак менш інтенсивний, тому салат здаватиметься дуже вдалим та якісним.

КВАШЕНА КАПУСТА

Якщо ми готуємо олив’є взимку, варто спробувати замість солоних огірків ввести квашену капусту. Результат багатьом буде до вподоби, оскільки салат виходить ще яскравішим і цікавішим.

ЯБЛУКА

Багато популярних салатів як один з важливих компонентів мають яблука без шкірки. Варто пам’ятати про те, що перевага надається кислим сортам. Для того, щоб фрукт не потемнів, його потрібно злегка полити лимонним соком.

ОЛИВКИ БЕЗ КІСТОЧОК

Такий салат вийде дуже незвичайним і цікавим, тому що у маринованих оливок унікальний смак. До того ж, олів’є виглядатиме більш святково і цікаво.

ГРИБИ

Цей продукт допоможе зробити олів’є значно цікавішим та яскравішим. Найкраще як заміну огірків використовувати мариновані гриби.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.