Догори
Дати відгук

Що робити, аби волосся не електризувалося: 6 дієвих порад

Аби волосся не електризувалося потрібно знати і дотримуватися кількох простих правил. 

2 хв на прочитання24 Січня 2021, 19:10
Поділитись:

Електризується волосся, що робити? Таке питання в зимову пору року особливо популярне. Всі ми помічали, що волосся має таку властивість. Це дуже неприємне явище, як з психологічного, так і з естетичного боку. Перш за все, щоб боротися з цим явищем, треба знати його причину. Брак вітамінів, сухе повітря, холодний вітер, дощ, сніг, носіння головних уборів роблять наше волосся слабкими, сухим і ламким. Крім того, волосся під шапкою або хусткою т виробляє статичну електрику.

Аби волосся не електризувалося потрібно знати і дотримуватися кількох простих правил. 

Найвідоміший і простий засіб, щоб волосся не електризувалося - антистатик.

1. Якщо його немає, можна збризнути гребінець лаком для волосся і розчесатися. 

2. Якщо під рукою у вас є пиво або мінеральна вода, то вони - ваші помічники в боротьбі з неслухняним волоссям. Збризніть волосся цими рідинами - і проблема вирішена.

3. Для приборкання норовливого волосся підійде крем для обличчя або рук. Потрібно взяти трохи крему, намазати на руки і пригладити волосся. Крему повинно бути не надто багато, інакше волосся стане жирним.

4. Використовуйте лавандову або рожеву ефірні олії. Для цього розчиніть кілька крапель в пульверизаторі з водою і збризкуйте волосся.

5. Щоб волосся не електризувалося, можна зробити наступне. Складіть долоні "човником", піднесіть до губ і видихніть в них на повні груди. Швиденько пригладьте волосся зволоженими повітрям руками. Це дуже хороший засіб, щоб волосся не електризувалося, коли під рукою немає нічого більш підходящого.

6. Вибір фена - теж важливе питання. Краще не використовувати його зовсім, щоб не пересушувати волосся і не піддавати його зайвому стресу. Але, якщо вже доводиться використовувати фен, то вибирайте такий, який має функцію іонізації повітря.

Тим часом кардіолог вищої категорії Олександр М'ясников розповів, яке облисіння можна вилікувати, а яке — ні. Він пояснив, що існує андрогенетична схильність, що робить волосся більш тонким і рідким, — у цьому випадку алопеція є наслідком спадковості та «увімкнення» певних генів. Якщо облисіння спричинене саме цим фактором, вилікувати його не можна — ліків проти нього сьогодні просто не існує.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.