Догори
Дати відгук

Секс робить людей розумнішими — науковці

Секс — профілактика Альцгеймера.

2 хв на прочитання19 Лютого 2023, 01:18
Поділитись:

Те, що секс робить людей розумнішими — не новина, розповідає лікар Олександра Литкіна. Ще в 2014 році група науковців з Університету Меріленду довела, що регулярна сексуальна активність не тільки сприяє утворенню нових клітин у мозку, а й покращує когнітивні здібності, тобто людина думає швидше та краще. Щоб дійти такого висновку, фахівці поставили низку дослідів, задіявши лабораторних мишей. Дослідники зазначили, що після процесу спарювання мишей у їхньому мозку з'являлися нові клітини, які виявляли активність.

Результати досліджень потім порівняли з даними, отриманими внаслідок вивчення стану групи мишей, ізольованих від представників іншої статі. Ці тварини помітно відставали у розвитку. Тому науковці впевнені, що саме статеві контакти стимулювали розумовий розвиток піддослідних тварин.

Своєю чергою, науковці з Ратгерського університету присвятили вивченню жіночого оргазму 25 років. В одному зі своїх досліджень вони виявили жінок, які погодилися «фінішувати» в апараті фМРТ (функціональної магнітно-резонансної томографії), за допомогою якого можна побачити нейронну активність головного мозку. В результаті з'ясувалося, що у жінки під час оргазму активізується приблизно 30 (!) областей головного мозку. У момент оргазму відбувається колосальний приплив крові до мозку. Туди доставляються всі поживні речовини та кисень.

У 2018 році медичний журнал Archives of Sexual Behavior також опублікував матеріал про вплив регулярного сексу на когнітивні здібності людини та функцію пам'яті. Тоді в дослідженні взяли участь понад 6000 чоловіків і жінок віком від 50 років. З'ясувалося, що що частіший секс, то краща короткочасна пам'ять. Виходить, секс — профілактика Альцгеймера.

Інші дослідження респондентів віком від 58 до 98 років показали, що загалом інтелектуальні показники значно вищі у тих, хто сексуально активний. Виявилося, що секс покращує результати широкого спектру тестів, включаючи словесну грамотність.

Також ми писали про методи чоловічої контрацепції: що розповідають лікарі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
В Одесі на світ з’явилися пташенята чорних лебедів (ФОТО)
1 хв на прочитаннягодина тому
Лісівник на Одещині «напродавав» деревини на кримінальне провадження за хабарництво (ФОТО)
1 хв на прочитання3 години тому
В Укргідрометцентрі повідомили, де найближчими днями очікувати затоплення: оголошено ІІ рівень небезпеки
1 хв на прочитання4 години тому
Очікуйте карколомний урожай, якщо поливатимете моркву саме так
1 хв на прочитання5 годин тому
Україна приєднується до Мінаматської конвенції про ртуть - Стрілець
2 хв на прочитання7 годин тому
Картопля дасть удвічі більше врожаю: секретний засіб досвідчених городників
1 хв на прочитання8 годин тому
Росія скоро повністю втратить Бахмут: українські військові оточують ворога
1 хв на прочитання11 годин тому
По об’єктах енергосистеми України випущено вже понад 1200 ракет і дронів, – Укренерго
1 хв на прочитання12 годин тому