Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Розмотлошення дому можна перетворити на свято: чотири креативні способи

Розмотлошення дому можна перетворити на свято: чотири креативні способи

В результаті можна не лише позбутися непотрібних речей, а ще й вийти в плюс.

2 хв на прочитання17 Червня 2023, 20:17
Поділитись:

Розмотлошення зазвичай забирає багато часу, а ще більше енергії. Проте цей процес можна перетворити на справжнє свято, якщо взятися за справу з фантазією — і навіть вийти в плюс. Телеграм-канал «Життя в порядку» розповідає про чотири креативні способи розмотлошення.

Влаштувати домашній квест зі збирання речей. Гарний спосіб розібрати непотрібні речі — влаштувати розмотлошення всією родиною. До цього заняття можна залучити навіть дітей: наприклад, попросити їх знайти всі непотрібні іграшки. Намагайтеся додати в процес елемент гри. Можна нарізати картки, в яких будуть прописані зони для розбору та кількість чи тип предметів, які потрібно викинути. Покладіть їх у мішок і давайте кожному витягнути завдання. Або видайте кожному по зоні, поставте таймер на 15-20 хвилин і змінюйтеся, пересуваючись за годинниковою стрілкою. Будь-які незвичайні активності зроблять розмотлошення менш рутинним і додадуть азарту.

Організувати з друзями домашню вечірку з обміном речами. Для цього виберіть тематику (наприклад, жіночий одяг, книги чи рослини). Нехай кожен приїде з тим, чого хоче позбутися, а поїде з тим, що йому сподобалося в інших.

Провести «гаражний розпродаж». Якщо у вас гарні стосунки із сусідами по дачі, можна влаштувати гаражний розпродаж. На ньому виставляється всяка всячина різних масштабів: від колекції ґудзиків до садової техніки. Підготуйте таблички з цінами, напишіть у тематичні чати інформацію про день і час розпродажу, запросіть знайомих.

Влаштувати жартівливий аукціон. Для цього вам знову потрібно буде запросити додому друзів, але цього разу вони мають приїхати з порожніми руками та пакетами для трофеїв. Першу половину заходу відведіть під різні конкурси, головоломки та вікторини. Коли конкурси закінчилися та всі запаслися ігровою валютою, розсадіть гостей і починайте аукціон. Представляйте предмет, розповідайте кілька кумедних фактів з його історії й озвучуйте початкову ціну. Нехай гості піднімають ставки і борються за речі, що сподобалися, за допомогою виграних до цього квитків.

Також ми розповідали про метод розмотлошення «100 речей»: три способи комфортно позбутися зайвого.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.