Догори
Дати відгук

Reebok випустила кросівки з рослинних компонентів

У 2018 році компанія випустила кросівки з бавовни і кукурудзи, а зараз продовжила обраний курс.

1 хв на прочитання26 Травня 2021, 08:29
Reebok випустила кросівки з рослинних компонентів Reebok випустила кросівки з рослинних компонентів
Поділитись:

У всьому світі зростає попит на екологічний одяг і взуття, особливо серед поколінь мілленіалов і зумер. Все більше молоді хоче слідувати принципам «зеленої» а Також набирає популярність концепція trashion, в рамках якої одяг, взуття та аксесуари створюються з різних відходів.

Reebok - одна з провідних світових компаній, яка слідує цим нинішнім трендам. У компанії є дві колекції, які входять в програму сталого розвитку : речі, створені з використанням перероблених матеріалів, і одяг і взуття з натуральними природними компонентами рослинного походження. 

У 2018 році компанія випустила кросівки з бавовни і кукурудзи, а зараз продовжила обраний курс. Нинішні кросівки Reebok Floatride Energy GROW мінімум на 50% складаються з компонентів рослинного походження - кори евкаліпта, водоростей, натурального каучуку і касторової олії. Вони пройшли десятки випробувань і зберегли технологічні і функціональні показники   взуття для бігу. Як стверджує виробник, сітчастий верх з волокон евкаліпта пропускає повітря, касторове масло в піноматеріалів покращує амортизацію, устілки з водоростей збільшують комфорт для стопи.

У компанії відзначають, що їм не довелося жертвувати ні технологічними якостями, ні зовнішнім виглядом кросівок.  Reebok планує скоротити використання первинного поліестеру і повністю виключити його до 2025 року.

До слова, українці можуть розказати про власні екозвички: стартував марафон «Еконебайдужі».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.