Пʼятниця, 30 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Радуцький прогнозує 400 тисяч хворих COVID-19 на грудень

1 хв на прочитання18 Жовтня 2020, 10:08
Поділитись:

Якщо нинішня динаміка поширення COVID-19 збережеться, у грудні в Україні може бути вже 400 тисяч хворих. Таку думку висловив у своєму Фейсбуці  голова  Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

"За останні два тижні кількість активних хворих в Україні збільшилась зі 122 тисяч до 164 тисяч, тобто приблизно на 30%. Якщо така динаміка збережеться й надалі, у грудні ми будемо мати вже активних 400 тисяч хворих", - пише Радуцький

Нині, за його словами, госпіталізації потребують приблизно 15% людей, у яких виявили COVID-19.

"Якщо кількість активних хворих збільшиться до 400 тисяч, нам потрібно буде 60 тисяч ліжко-місць. Розрахунки свідчать, що наша система охорони здоров’я за умови розгортання додаткових лікарень повинна витримати. Але грудень - не останній місяць зими. Другий пік захворюваності на грип традиційно припадає на лютий. Тому ми вже сьогодні маємо робити все, щоб стримати темпи епідемії та уникнути локдауну країни", - зазначає він.

За словами Радуцького, статистика спростовує міф, що хворіють на коронавірус найчастіше люди похилого віку. Найбільша кількість інфікованих у віковій групі від 50 до 59 років.

До слова, цієї доби в Україні зафіксовано 5 231 новий випадок інфікування.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.