Догори
Дати відгук

Рада посилила відповідальність за шкуродерство тварин та прийняла низку екологічних законів

Депутати проголосували за 5 важливих законів

1 хв на прочитання15 Липня 2021, 18:16
Рада посилила відповідальність за шкуродерство тварин та прийняла низку екологічних законів Рада посилила відповідальність за шкуродерство тварин та прийняла низку екологічних законів
Поділитись:

Верховна Рада проголосувала за законопроект  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо збереження лісів" №5650. Проект підтримано в першому читанні.  

Нардепи також підтримали за основу законопроект №5339 "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря".

У другому читанні   розглянуто проєкт  закону №2351 щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу. Народні депутати проголосували за дану ініціативу. 

Нардепи також більшістю голосів підтримали законопроект №3576 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за незаконне видобування корисних копалин". 

Крім цього парламентарі проголосували в другому читанні та в цілому  за законопроект №4407 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єктів підвищеної небезпеки" (за закон проголосували 291 депутат) та  законопроект №4259 "Про внесення змін до статті 16 Закону України "Про охорону атмосферного повітря" щодо регулювання господарської діяльності з озоноруйнівними речовинами та фторованими парниковими газами" (за - 308 осіб).

Нагадаємо,   законопроект  2351 може врятувати мільйони тварин і захистити їх на державному рівні. Законопроєкт 2351 має посилити відповідальності за жорстоке поводження та контрабанду тварин, заборонити фотопослуги та жебракування з тваринами, а також масову евтаназію безпритульних тварин. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.