Субота, 04 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Прибуток Нафтогазу впав у п'ять разів

1 хв на прочитання02 Червня 2020, 14:38 64
Поділитись:

Консолідований чистий прибуток Групи Нафтогаз за перші три місяці 2020 року склав 3,2 млрд грн. Це у п'ять разів менше ніж компанія заробила за відповідний період 2019 року, повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Основні результати Нафтогазу за  1 кв. 2020 року:

  • видобуто 3,9 млрд куб. м і реалізовано 6,3 млрд куб. м природного газу;
  • відбулося суттєве падіння цін на нафту і газ;
  • чисті грошові кошти, отримані від операційної діяльності, склали 10,9 млрд грн;
  • вільний грошовий потік становив (16,9) млрд грн з урахуванням 23,2 млрд грн інвестицій в облігації внутрішньої державної позики зі строком погашення у червні 2020 року;
  • загальна сума податків, сплачених до державного бюджету, склала 24,1 млрд грн;
  • з 1 січня 2020 року припинилися поточні зобов’язання Нафтогазу щодо управління майном, що перебуває в державній власності та використовується у процесі провадження діяльності з транспортування природного газу.

“Криза, спричинена Covid-19, та макроекономічне середовище з різким падінням цін на газ у цьому кварталі ставлять нас у складні умови. Рух грошових коштів від операційної діяльності у першому кварталі становив 10,9 млрд грн проти 28,0 млрд грн за аналогічний період минулого року, без урахування припиненої діяльності. На результати значно вплинуло падіння цін і попиту на газ. Ми скорочуємо витрати й дотримуємося дисципліни в управлінні капіталом. Наш фінансовий стан стабільний з часткою зобов’язань на рівні 12,4%”, - прокоментував ситуацію фінансовий директор групи Нафтогаз Петер ван Дріл.

Як ми повідомляли, уряд збирається змінити норми споживання газу без лічильника.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.