Середа, 30 Вересня 2020
Догори
Дати відгук

Противірусний тріазавірін скорочує тривалість хвороби інфікованих COVID-19

Мова йде про антивірусний препарат широкого спектру дії, розроблений в Росії

1 хв на прочитання11 Вересня 2020, 12:19 188
pixabay pixabay
Поділитись:

Препарат «Тріазавірін» російського виробництва виявився ефективним у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Про це пишуть "Известия", посилаючись на дослідження препарату  китайськими вченими.

Ще у лютому 2020 року на прохання генконсульства КНР  препарат був направлений до Китаю для випробувань проти COVID-19.  В Китаї затверджений протокол клінічного дослідження (опублікований в міжнародному журналі Engineering), згідно з яким в 10 госпіталях провінції Хейлунцзянь проводяться рандомізовані двічі сліпі дослідження: на контрольній групі і на тих пацієнтах, які отримують препарат, але не знають, що вони отримують. 

До дослідження залучені 245 пацієнтів провінції, це  хворі з легким або середнім ступенем тяжкості.

За словами віце-президента РАН Валерія Чарушина, він отримав інформацію  від президента Харбінського медичного університету Ян Баофен, що «Тріазавірін» скорочує тривалість перебігу хвороби та пом'якшує багато симптомів.

В той же час науковець зазначив, що поки що  відповідь неофіційна, так як дослідження не завершені. Результат проміжний, потребує подальшого розвитку, але в цілому є позитивний ефект.  

Відомо, що «Тріазавірін» - це антивірусний препарат широкого спектру дії, розроблений в Росії спільними зусиллями Уральського федерального університету, Російської академії наук, Уральського центру біофармацевтичних технологій та фармацевтичної компанії Medsintez.

Відомо, доступний азитроміцин може врятувати українців від Сovid-19.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.