Догори
Дати відгук

Профілактика діабету та артриту: який сік допоможе у лікуванні 7 хвороб

Є велика кількість антиоксандантів (вітамін C) та флавоноїдів.

1 хв на прочитання03 Серпня 2022, 08:12
Поділитись:

Британські вчені з’ясували, що регулярне вживання апельсинового соку може знизити ризик розвитку небезпечних захворювань та зміцнити здоров’я організму. Крім того, апельсиновий сік здатний пригнічувати запалення.

Для того щоб на собі відчути сприятливий вплив апельсинового соку, необов’язково пити його літрами на добу, достатньо склянки цього напою. Буквально 150 мл соку можуть допомогти зміцнити здоров’я та заповнити нестачу поживних речовин та вітамінів, передає The Sun.

В апельсинах знаходиться понад 170 різних фітонутрієнтів та понад 60 флавоноїдів. Багато з цих речовин мають протизапальні, протиракові властивості, перешкоджають утворенню тромбів і мають потужну антиоксидантну дію.

Велика кількість антиоксандантів (вітамін C) та флавоноїдів, які знаходяться в помаранчевому фрукті, роблять апельсиновий сік найпотужнішим напоєм для здоров’я.

У 100 г свіжого апельсинового соку міститься майже вся добова норма вітамінних запасів, а це: вітамін С – 30,1 мг; вітамін А – 9,0 мкг; вітаміни групи В – 6,65 мг; вітамін Е – 0,2 мг.  

Вчені з’ясували, що апельсиновий сік ефективний у питаннях профілактики запалень, артриту, астми та діабету. Напій здатний допомогти у боротьбі з вовчаком, захворюваннями кишечника та серцево-судинної системи.

Відомо, що нестача сну провокує діабет.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.