Догори
Дати відгук

Президент Туркменістану спалив у печі велику партію наркотиків (відео)

Таким чином президент відкрив новий комплекс для спалювання наркотиків, розташований за 100 кілометрів на північ від Ашхабада

1 хв на прочитання03 Грудня 2020, 16:25
Поділитись:

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов взяв участь у знищенні партії контрабандних наркотичних речовин у спеціальній печі. Про це повідомляє держінформагентство Туркменістан Сьогодні.

Таким чином Бердимухамедов відкрив новий комплекс для спалювання наркотиків, розташований за 100 кілометрів на північ від Ашхабада.

"Секретар Ради безпеки Чаримират Аманов розповів главі держави про новий комплекс та підготовку до спалювання наркотичних засобів, вилучених правоохоронними органами під час спецоперацій", - йдеться в повідомленні.

Після цього президент Бердимухамедов і члени Ради безпеки спалили кілька пакетів наркотиків. Всього в ході заходу було знищено понад 122,5 кг наркотичних речовин.

Повідомляється, що в установлених трьох печах використовуються "передові технології" і вони безпечні для людей та екології.

До слова, прийом великих доз вітаміну С – 1000 мг на день і більше, як радять деякі «рятівники людства» – може викликати ризик виникнення каменів у нирках та інсульту.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.