Догори
Дати відгук

Президент скликав екстрену енергетичну нараду

Володимир Зеленський зараз розмовляє з Юрієм Вітренком і керівником «Нафтогазу».

2 хв на прочитання26 Лютого 2021, 11:12
Володимир Зеленський терміново скликав енергетичну нараду Володимир Зеленський терміново скликав енергетичну нараду
Поділитись:

26 лютого об 11:00 розпочалася екстрена енергетична нарада у президента України Володимира Зеленського. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

На нараді присутні т. в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко та голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Певної інформації щодо теми наради поки нема.

Нагадаємо, що між Юрієм Вітренком та Андрієм Коболєвим нещодавно відбувся «холодний» конфлікт. 

Тимчасово виконуючий обов'язки міністра енергетики України Юрій Вітренко написав листа прем'єр-міністру із вимогою звільнити чинного очільника НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва

«Міненерго пропонує невідкладно розглянути питання зміни керівництва АТ «НАК «Нафтогаз України», припинення контрактів із членами Наглядової ради АТ «НАК «Нафтогаз України» та проведення конкурсів на заміщення відповідних посад», — написав Юрій Вітренко в листі, принагідно «розписавшись» не лише за себе, але й за все профільне міністерство. 

Причина таких жорстких рішень, за словами Вітренка, — невиконання компанією затверджених урядом показників щодо видобутку газу. 

Тимчасовий очільник профільного міністерства також наголосив на тому, що під час ревізії фінансово-господарської діяльності «Нафтогаз України» за період від 1 жовтня 2018 року до 31 грудня 2019 року Держаудитслужба виявила порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 75,5 млрд гривень. 

Як ми вже писали раніше, Володимир Зеленський через проблеми з кандидатурою міністра енергетики терміново скликав позачергове пленарне засідання Верховної Ради. 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.