Догори
Дати відгук

Правоохоронці затримали фальсифікаторів ліків (фото)

Вони незаконно виробляли та збували сильнодійні лікарські засоби

1 хв на прочитання02 Липня 2020, 17:58
Поділитись:

Правоохоронці припинили діяльність групи осіб, які незаконно виробляли та збували сильнодійні лікарські засоби на території України в особливо великих обсягах. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

«За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 7 припинено діяльність групи осіб, які займалися незаконним виробництвом та збутом сильнодійних лікарських засобів на території України в особливо великих обсягах», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в межах розслідування у кримінальному провадженні проведено понад 10 санкціонованих обшуків в автомобілях, складських приміщеннях та за місцем проживання осіб на території міста Києва, Київської та Донецької областей.

«...Правоохоронці вилучили незареєстровані на території України лікарські засоби вартістю приблизно 150 тис. доларів США, комп’ютерну техніку, поштові накладні, засоби зв’язку, а також грошові кошти, ймовірно здобуті злочинним шляхом, у сумі близько 100 тис. доларів США. Крім того, виявлено значну кількість лікарських засобів з ознаками підробки, марковані під відомих вітчизняних виробників ліків, у зв’язку з чим вирішується питання про внесення відповідних відомостей до ЄРДР за фактом фальсифікації лікарських засобів або обігу фальсифікованих лікарських засобів (ст. 3211 КК України)», — вказано у повідомленні.

Повідомляється, що встановлено місце фасування та зберігання заборонених і фальсифікованих лікарських засобів.

«На теперішній час проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, за результатами яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення про підозру причетним особам», — додали у пресслужбі.  

Нагадаємо, що прокуратура Прикарпаття відкрила кримінальне провадження через масову вирубку лісів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.