Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Працівники чотирьох конезаводів протестують: "Президенте, як довго триватиме рейдерство?"

Працівники чотирьох конезаводів протестують: "Президенте, як довго триватиме рейдерство?"

У Луганській області співробітники чотирьох кінних заводів України вийшли на трасу, протестуючи проти знищення конярської галузі

1 хв на прочитання24 Липня 2020, 14:30
Фото: t.me/dubinskypro Фото: t.me/dubinskypro
Поділитись:

У Луганській області співробітники чотирьох кінних заводів України вийшли на трасу, протестуючи проти знищення конярської галузі. На плакатах зазначається "Губернатор, врятуй галузь конярства в регіоні", "Веретюк і Згара - мародери",  "Президенте, як довго триватиме рейдерство!"

Працівники Стрілецького кінного заводу №60, Новоолександрівського кінного заводу №64, Лимаревського кінного заводу №61 і Деркульського кінного заводу №63 вийшли на трасу Біловодськ - Старобільськ, щоб заявити про свої проблеми. Ідеться про те, що конезаводи перебувають у скрутному становищі через податкові борги, елітних коней вимушено здають на м'ясо. 

"Люди не бачили зарплат, коні не бачили кормів, а заводи тонули в податкових боргах. Коней партіями здавали на м'ясо, і ніхто не дивився вже на їхнє походження", - йдеться в повідомленні Олександра Дубінського в телеграм-каналі.

Повідомляється, що коні заводів мали високі результати в кінному спорті, в тому числі були переможцями Олімпійських ігор.

Нагадаємо, раніше селяни перекривали трасу через зміну керівництва у дослідницькому господарстві.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.