Четвер, 09 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Повінь може пошкодити об'єкти ГТС України

У місцях, де газопроводи перетинають річки, ведеться постійний моніторинг рівня води і стану опорних споруд.

1 хв на прочитання27 Червня 2020, 17:22 191
Фото: ДСНС Фото: ДСНС
Поділитись:

Оператор газотранспортної системи (ГТС) України перейшов на спеціальний режим роботи у зв'язку з потужною повінню на заході країни. Про це повідомив гендиректор Оператора ГТС Сергій Макогон в Facebook в суботу, 27 червня.

За його словами, спецрежим необхідний для швидкого прийняття заходів і забезпечення безперебійного газопостачання, а ремонтні бригади вже готуються розпочати відновлювальні роботи на газових магістралях. 

"Ми визначили всі потенційно небезпечні зони і розробили заходи локалізації в разі надзвичайних ситуацій, а також сценарії перемикання газових потоків. У місцях, де газопроводи перетинають річки, ведеться постійний моніторинг рівня води і стану опорних споруд. Всі технічні служби і ремонтні бригади мобілізуються і необхідне обладнання готується розпочати ремонт, як тільки дозволять погодні умови", - написав Макогон.

Макогон запевнив, що на сьогодні транзит газу в країни ЄС і подання українським споживачам проходить безперебійно і в запланованих обсягах.

"Об'єкти газової інфраструктури, які беруть участь у забезпеченні транзиту, знаходяться під особливим контролем: експерти компанії зараз оцінюють ризики як прийнятні", - додав він.

Відомо, у західних областях триває ліквідація наслідків паводку.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.