Догори
Дати відгук

Побила до смерті: трирічна дитина не витримала побоїв рідної матері

Наступного дня дитині стало зле, і батьки вирішили відвезти її до лікарні. Але дорогою хлопчик помер.

1 хв на прочитання29 Грудня 2020, 13:44
Поділитись:

Світ жорстокий, але найжорстокішими, як виявляється, можуть бути найближчі люди. Трагедія, яка сталася у Дніпропетровській області, просто не вкладається у голові:  25-річна мати жорстоко побила свою дитину і наступного дня трирічний хлопчик помер дорогою до лікарні.

Як повідомляє  tsn.ua,   28 грудня вранці в поліцію звернулися медики, які розповіли, що на автодорозі біля села Новопавлівка Межівського району помер маленький хлопчик. Його до лікарні везли батьки.

Виявилося, що 27 грудня ввечері вдома у селі Дачне Межівського району 3-річну дитину жорстоко побила матір. Жінка завдала хлопчикові тілесні ушкодження у вигляді множинних забоїв м'яких тканин по всій поверхні тулуба і кінцівок.

Наступного дня дитині стало зле, і батьки вирішили відвезти її до лікарні. Але дорогою хлопчик помер. Бригада швидкої констатувала смерть дитини. Тіло хлопчика направили на експертизу.  Його матір затримали правоохоронці. 

До слова, без дорогої ін’єкції близько тисячі українських пацієнтів із діагнозом СМА приречені на каліцтво або навіть смерть.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.