Догори
Дати відгук

Під Києвом фермери вирощують їстівні квіти

Вони постачають квіти та мікрозелень до київських ресторанів. 

1 хв на прочитання17 Березня 2021, 14:45
Фермери постачають квіти та мікрозелень до київських ресторанів Фермери постачають квіти та мікрозелень до київських ресторанів
Поділитись:

Вирощувати можна овочі та фрукти, квіти та гриби. Можна працювати над виведенням нових сортів, а можна — над урожайністю старих і перевірених. У будь-якому випадку працювати на землі важко, але тим, хто має натхнення та любов до цієї праці, завжди є чим похвалитися. 

Так,  сімейне міні-господарство поблизу Борисполя (Київська область), разом із традиційною картоплею та цибулею взялося вирощувати незвичайну нішову продукцію — їстівні квіти. Настурції, декілька сортів чорнобривців, нагідки, цвіт кабачків і цукіні, білі та сині квіти огірочника лікарського — це не весь перелік того, що може опинитися на вашій тарілці, пише seeds.org.ua.

Фермери постачають квіти та мікрозелень до київських ресторанів. 

Взимку, коли для квітів не сезон, «Морква Ферма» пропонує не менш корисну заміну — мікрогрін. Молоді паростки капусти, редиски, дайкону, соняшнику, броколі  та гороху продають відразу порційними упаковками. Як альтернатива — мікс сезонної зелені для тижневого споживання.

Виробництво разом зі своїм чоловіком Дмитром заснувала Ірина Кроль. Розповідає, що ідея з’явилася після появи першої дитини. Тоді сім’я відчула на собі нестачу якісної свіжої зелені.

Маючи невелику ділянку в 50 соток, на ній не залишають без уваги жодний сантиметр землі. Весь обробіток проводять вручну, що позбавляє необхідності вносити хімічні пестициди.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.