Догори
Дати відгук

Перший з чотирьох вантажів партії Pfizer-BioNTech вже в Україні — ЮНІСЕФ (фото)

Цього тижня ЮНІСЕФ разом із ВООЗ доставлять до України майже півмільйона доз вакцини в межах ініціативи COVAX.

1 хв на прочитання18 Травня 2021, 11:38
Перший із чотирьох вантажів партії Pfizer-BioNTech вже в Україні — ЮНІСЕФ Перший із чотирьох вантажів партії Pfizer-BioNTech вже в Україні — ЮНІСЕФ
Поділитись:

Українців можна привітати з черговою партією вакцини від коронавірусу. Годину тому до міжнародного аеропорту «Київ» прибув літак із 122 850 дозами вакцини Pfizer-BioNTech. Це перший із чотирьох вантажів нової партії. Загалом, до кінця тижня ЮНІСЕФ доправить всього 473 850 доз вакцини від  COVID19, а також розчинник для ін’єкцій.

Як повідомляє ЮНІСЕФ, очікується, що 378 тис. доз вакцини буде для щеплення першою та другою дозою від COVID-19 працівників сфери освіти. Решту з вакцин направлять для пріоритетних груп із першого та другого етапу вакцинації.

«Неможливо переоцінити роль освіти для благополуччя та розвитку кожної дитини. Вакцинація вчителів дасть змогу забезпечити безперервність освітнього процесу та якість навчання в умовах пандемії», — наголошує Лотта Сильвандер, голова офісу ЮНІСЕФ в Україні.

До кінця 2021 року в межах ініціативи Україна безоплатно отримає вакцини для щеплення 8 мільйонів українців від COVID.

До слова, станом на сьогодні всього до вакцинації залучено 948 332 людини. Завершили вакцинацію (отримали дві дози) лише 27 454 особи (із них дві особи отримали одну дозу за кордоном). 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.