Догори
Дати відгук

Перевірка на шахтах у Кривому Розі виявила порушення керівництва й гірників

1 хв на прочитання25 Вересня 2020, 18:35
Поділитись:

Фахівці Держпраці за дорученням прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля провели перевірку умов праці на криворізьких шахтах. Про це повідомляє "Кривий Ріг Life".

Так, 23 вересня на сесії Криворізької міськради гірники звернулися з проханням до депутатів прийняти звернення до Верховної Ради й Кабміну про підвищення зарплати та повернення шкідливості за працю.

Перед депутатами виступив начальник відділу контролю в гірничодобувній промисловості Криворізького гірничопромислового управління Андрій Рябіка і розповів про результати тижневої перевірки умов і оплати праці на криворізьких шахтах.

Так, він підкреслив, що у ході перевірки на КЗРК зафіксували 190 порушень.

"Вони розділені на три блоки, один з них – питання гігієни праці. Щодо охорони праці, то також є порушення", - зазначив Рябіка.

Він розповів, що під час перевірки всі технологічні процеси були припинені, комісія спустилася в чотири шахти.

"Порушення з охорони праці є, але, крім того, що суб'єкт господарювання, керівний склад зобов'язаний забезпечити охорони праці на кожному робочому місці, є певні умови й до працівників. Так що винні у виявлених порушеннях як власники, так й, не ображайтеся, панове шахтарі, самі працівники. 22 вересня було видано припис із зазначенням термінів усунення виявлених порушень. Після закінчення цих термінів буде проведена ще одна, позапланова, перевірка", - заявив начальник відділу контролю у гірничодобувній промисловості Криворізького гірничопромислового управління.

Крім того, було складено 13 протоколів про адміністративні порушення на посадових осіб КЗРК.

Нагадаємо, шахтарі провели вже 21 день під землею.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.