Понеділок, 26 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Чекають смертей? Шахтарі провели вже 21 день під землею

1 хв на прочитання23 Вересня 2020, 10:40 241
 pixabay pixabay
Поділитись:

121 гірник чотирьох шахт КЗРК продовжує акцію протесту, яка станом на  сьогодні триває вже 21 день.

"Три тижні підземного протесту!попри залякування та психологічний тиск з боку керівництва, попри погіршення стану здоров’я через підвищену вологість та грибки в шахті, попри ігнорування гуманітарної катастрофи з боку вищого керівництва держави...", - написав  у Фейсбуці голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

Він також повідомив, що  протест гірників  на поверхні мітингами підтримують колеги та члени родин у Кривому Розі та Києві.

Як відомо, днями у Кривому Розі 9 протестуючих гірників забрали швидкі.

Нагадаємо, що 3 вересня у Кривому Розі залишилися під землею після зміни 29 шахтарів шахти "Октябрська". Вони вимагають від керівництва дотримуватися умов трудового договору, покращити умови праці, вчасно та повністю виплачувати зарплати, а також повернути пільгові списки. 

У свою чергу керівництво Криворізького залізнорудного комбінату не йде на поступки та погрожує страйкарям відкриттям кримінального провадження, санкціями та штрафами за зрив роботи шахти.

7 вересня до колег приєдналися 90 гірників шахти “Гвардійська”, 214 працівників шахти "Родіна" та 60 гірників шахти "Тернівська" - вони теж не піднялися на поверхню після робочого дня. 

8 вересня у протестах брали участь 400 шахтарів.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.