Догори
Дати відгук

Перемовини завершились успіхом: з Кабула літаком евакуювали 100 українців

Літак прибуде до Києва протягом 24 годин.

1 хв на прочитання23 Вересня 2021, 16:02
Фото: УП Фото: УП
Поділитись:

Перемовини щодо чергової евакуаційної місії з Афганістану завершилися успіхом — літак зі 100 українцями прямує до України. Про це повідомляє головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

«Протягом останніх декількох днів проводилися міжнародні перемовини щодо можливої евакуації українських громадян з Афганістану. Протягом усього періоду українські дипломати з Міністерства закордонних справ України/MFA of Ukraine, представники ГУР МО України та Офісу Президента України узгоджували можливість евакуації українських громадян і членів їхніх родин. Активну участь у перемовинах брали представники Ісламської Республіки Пакистан, Турецької Республіки, Держави Катар та Афганістану», — йдеться у повідомленні.

Сьогодні зранку перемовини завершилися успіхом і цивільний літак вилетів із території аеропорту міста Кабул. На борту літака перебувають приблизно 100 громадян. Очікується, що літак з евакуйованими особами прибуде до Києва протягом 24 годин.

«Вчергове Україна продемонструвала свою рішучість у питанні допомоги власним громадянам за кордоном, а також простягнула руку допомоги громадянам інших країн, які її потребували. Дякуємо усім, хто доклався до цієї справи, та перш за все, за прояв людяності та гідності, якої так бракує в сучасному світі», — зазначили у повідомленні.

Наші спецпризначенці показали високий професіоналізм і ще раз довели, що можуть бути надійними партнерами для західних союзників. Успішні дії представників ГУР МО України вивели нашу державу до десятки країн Європи, які мають найвищий результат з евакуації цивільних громадян з Афганістану.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.