Догори
Дати відгук

Пенсіонери зможуть витратити «ковідну тисячу» на комуналку, за бустерну дозу всім доплатять 500 грн

Бустеризація – це третя, бустерна, доза вакцини.

1 хв на прочитання25 Січня 2022, 10:12
Поділитись:

У лютому програма «єПідтримка» значно розшириться. Зокрема пенсіонери зможуть витратити «ковідну тисячу» на комунальні послуги.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні 24 січня.

«Ширшою і більшою стає наша програма "Є-підтримка". В її межах від сьогодні одну тисячу гривень від держави люди старші 60 років зможуть витрачати на купівлю ліків. Крім цього, протягом місяця ми додатково розширимо програму для літніх людей: вони матимуть можливість використання цих коштів на оплату комунальних послуг», – каже президент.

Крім того, програма буде розповсюджена на українців віком 14-18 років. Крім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театри, подорожі, неповнолітні зможуть витрачати гроші й у сфері освіти – на освітні курси, освітні послуги, освітні програми тощо.

Також, громадяни України, які отримали «бустерну» дозу вакцини проти коронавірусного захворювання COVID-19, отримають додатково 500 гривень.

«Бустеризація – це третя, бустерна, доза вакцини, і в рамках програми «єПідтримка» буде додано ще 500 гривень – для тих громадян, які отримають третю, бустерну дозу вакцини», – сказав президент.

Варто нагадати, що з 24 січня повністю вакциновані українці віком від 60 років можуть витратити на ліки 1000 грн, які отримали у рамках програми «єПідтримка». Нагадаємо,як отримати 1000 грн за вакцинацію — Мінцифри оприлюднило інструкцію.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.