Догори
Дати відгук

Як отримати 1000 грн за вакцинацію — Мінцифри оприлюднило інструкцію (ВІДЕО)

Пілот проєкту «єПідтримка» стартує 13 грудня.

2 хв на прочитання09 Грудня 2021, 18:01
Фото:
Корреспондент.net Фото: Корреспондент.net
Поділитись:

Оримати 1000 грн від уряду за програмою «єПідтримка» можуть лише двічі вакциновані громадяни. Аби її отримати, потрібно оновити застосунок «Дія» до останньої версії, оскільки цього потребують всі нові сервіси. Про це заявив керівник з розвитку електронних послуг в Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік під час брифінгу.

Після оновлення потрібно буде оформити спеціальну безкоштовну картку «єПідтримка» в одному з банків партнерів програми (список буде поповнюватись у міру їх підключення до програми). 

Відкрити картку можна буде як онлайн, так і офлайн. Використати для цього вже наявний рахунок неможливо, також неможливо буде переказати кошти зі спеціальної картки на будь-яку іншу.

Після оформлення картки потрібно буде переконатися у тому, у вас є «зелений» (повний курс вакцинації) COVID-сертифікат у застосунок «Дія». Банік підкреслив, що сертифікат, отриманий на порталі «Дія», чи паперовий від сімейного лікаря, для отримання таких виплат не підходять.

У застосунку потрібно буде зайти у розділ «послуги» та обрати «єПідтримку», потім обрати відповідну картку для нарахування коштів і очікувати їх надходження.

За словами Баніка, бізнесу не потрібно буде додатково реєструватися для того, щоб підключитися до цієї послуги. Під час розрахунку карткою, код терміналу автоматично перевірятиметься на відповідність одній з категорій продавця, підтримка яких передбачена в рамках програми.

Пілот проєкту «єПідтримка» стартує 13 грудня, а сама програма – 19 грудня і триватиме упродовж наступного року. Участь у ній зможуть взяти повнолітні громадяни.

Нагадаємо, що Зеленський підписав закон про виділення вакцинованим по 1000 грн.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.