Догори
Дати відгук

Оподаткування земельних паїв знищить сільське господарство – Гройсман

1 хв на прочитання09 Липня 2020, 13:17
Image by Bishnu Sarangi from Pixabay Image by Bishnu Sarangi from Pixabay
Поділитись:

Законопроєкт №3131, який обкладає податком малі земельні ділянки, покликаний відібрати землю у дрібних власників. Так вважає експрем’єр-міністр України Володимир Гройсман.


Нагадаємо, законопроєктом 3131 встановлюється новий мінімальний податок на землю в розмірі 1,5 тис. грн за гектар, навіть якщо людина не отримує з цієї землі ніяких прибутків. Наразі у такому випадку люди сплачують кілька сотень гривень за гектар.


«Ідея оподаткування невеликих ділянок землі може фактично знищити українське сільське господарство і виглядає як диверсія. Там, де держава повинна підтримувати, все може статись навпаки. Автори цього недолугого законопроєкту можуть фактично знищити середній сільськогосподарський клас ще до його народження, а дрібний фермер може просто зникнути», - вважає Гройсман.

За його словами, таким чином на майбутньому ринку землю цю землю просто хочуть відібрати у дрібних власників.

«Законопроєкт про оподаткування земельних паїв - це ще одне доповнення до антифермерського закону про землю. Щоб позбавити українців землі треба не просто «відкрити ринок», треба ще зробити так, щоб у людей не залишилось іншої можливості, окрім як піти на цей ринок і продати її. Цей податок просто змусить селян продавати свою ділянку великим латифундистам», - впевнений експрем’єр.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.