Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • "Онлайн-кінотеатр DOCUSPACE показує фільми про екосвідомість та транслюватиме розмову, як екоактивні українці змінюють наше життя

"Онлайн-кінотеатр DOCUSPACE показує фільми про екосвідомість та транслюватиме розмову, як екоактивні українці змінюють наше життя

Показ фільмів розпочнеться 15 липня.

2 хв на прочитання14 Липня 2021, 15:00
Фото: DOCUDOCUSPACE Фото: DOCUDOCUSPACE
Поділитись:

15 липня о 19:00 в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE долучайтесь до розмови «Чому їм не байдуже? Як екоактивні українці змінюють наше життя».
Хочете їсти свіжі екологічно чисті продукти, відпочивати в зелених і чистих паркових зонах, купувати якісний одяг із натуральних тканин, які не шкодять вашому здоров'ю та довкіллю?

Якщо відповідь буде: «Так, хочу», герої цієї розмови залюбки з вами поділяться лайфхаками екосвідомого життя.

Фото: DOCUSPACE

Овочар Богдан Чабан об'єднав українських фермерів і заснував екологічний стартап. Підприємець розкаже, як, не маючи власного городу, їсти органічні й екологічно чисті продукти від фермерів та ще й отримувати їх без пластикової упаковки.
Українська дизайнерка Яна Червінська запустила першу українську платформу свідомої моди Sustainable Fashion Pad. Яна розповість, що таке sustainable fashion, чим модна індустрія шкодить довкіллю та що таке ідеальне споживання.
Як втілити мрію про безпечне середовище для відпочинку в життя, розкаже Вікторія Костюк, голова ГО «Агенція розвитку громад «Інтонація ЗМІН». Модерує розмову журналістка Анастасія Іванцова.
Про екологічну кризу та вплив надмірного споживацтва на природу та наше життя дивіться в документальних стрічках «Вийшло з моди» (реж. Яаак Кільмі, Леннарт Лаберенц) та «Нульовий вплив» (реж. Лора Ґебберт, Джастін Шайн).
Фільми безкоштовно доступні в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE до 18 липня.
Розмова «Чому їм не байдужеЯк екоактивні українці змінюють наше життя» організована в межах проєкту «Кіноклубне літо на DOCUSPACE»
DOCUSPACE — це онлайн-кінотеатр Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. З липня та до кінця серпня на DOCUSPACE дивіться документальні фільми з програми «Кіноклубне літо на DOCUSPACE», створеної у співпраці з проєктом DOCU/КЛУБ.
Мережа DOCU/КЛУБ сьогодні — це понад 400 кіноклубів по всій Україні з колекцією у понад 120 фільмів.

Повний розклад стрічок — за посиланням: docuspace.org. Трансляція розмови також відбудеться на фейсбук-сторінці Green Post.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.