Догори
Дати відгук

Онкологи розповіли про особливий вид раку, який вражає виключно молодих чоловіків

Рак яєчка - це рак молодих людей. Це захворювання вражає чоловіків, які ще не виконали свою гендерну функцію, знаходяться в самому розквіті сил.

1 хв на прочитання09 Грудня 2020, 10:57
Поділитись:

Рак яєчка - хвороба досить рідкісна, а смертність від неї знаходиться на другому місці серед інших онкологічних захворювань у чоловіків до 45 років. Про те, представники сильної статі звертаються до лікаря, коли хвороба вже дуже запущена, повідомляють лікарі-онкологи.

«Визначити зміни в яєчку можна вже на ранній стадії, з'являються некомфортні відчуття, в яєчку може утворюватися щільний вузол, проте чоловіки нерідко замовчують тривожні симптоми, так як соромляться», - йдеться у повідомленні.

Рак яєчка - це рак молодих людей. Це захворювання вражає чоловіків, які ще не виконали свою гендерну функцію, знаходяться в самому розквіті сил.

Тому молодим людям варто особливо уважно ставитися до інтимної зоні на своєму тілі.

Існує також особлива група ризику

Якщо у чоловіка в роду хтось стикався з цим захворюванням, або у нього проблеми з фертильністю, то варто регулярно відвідувати лікаря, а також стежити за своїм станом вдвічі уважніше.

Тим часом, Національна служба здоров'я з початку року компенсувала українцям 41 млн грн за проходження ранньої онкодіагностики в комунальних та приватних медичних закладах.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.