Догори
Дати відгук

Охматдит отримав обладнання, яке контролює «приживлення» органу без біопсії

Це обладнання дозволяє з високою точністю визначити у дитини-реципієнта кількість реактивних тіл.

1 хв на прочитання16 Липня 2021, 20:01
Охматдит отримав обладнання, яке контролює «приживлення» органу без біопсії Охматдит отримав обладнання, яке контролює «приживлення» органу без біопсії
Поділитись:

Благодійники передали до Лабораторії медичної генетики Охматдиту флуоциметр. Це обладнання дозволяє з високою точністю визначити у дитини-реципієнта кількість реактивних тіл. Таким чином можна оцінити ризики відторгнення органу і якнайкраще підібрати донора.

Як повідомили в НДСЛ «Охматдит»,  вартість обладнання становить 1,9 млн гривень, а його значення для лікарні — безцінне. 

«Цитометр здатний на перехресне зіставлення для пересадки кісткового мозку. Такого в Україні раніше не робили, хоча це шанс вчасно попередити негативні ускладнення і скоригувати післятрансплантаційну терапію. Тепер після пересадки лікарі зможуть здійснювати контроль «приживлення» органу — для цього не доведеться робити біопсії», — зазначили в лікарні.

Цей диво-пристрій допоможе  лікарям, зокрема трансплантологам, робити точний підбір донорів для пересадок нирки, печінки, кісткового мозку, в майбутньому – серця і легень 

Нагадаємо, експерт вважає, що лікарі та пацієнти стали заручниками провальної політики держави у протидії туберкульозу за останні 15 років. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.