Догори
Дати відгук

Нутриціолог назвала ознаки того, що печінка перевантажена

Печінка схожа на маленький завод, а не на кавовий фільтр. Кожен день вона виконує безліч функцій, крім очищення.

2 хв на прочитання21 Липня 2021, 08:43
Нутриціолог назвала ознаки, що печінка перевантажена Нутриціолог назвала ознаки, що печінка перевантажена
Поділитись:

Багато люди спантеличені питанням, що б таке з'їсти чи випити, щоб "почистити"  печінку, але печінка – не брудна. За словами нутриціолога Наді Андрєєвої, печінка – це фільтр не, не посудомийна губка, і вона не стає брудною в тому сенсі, як ми це уявляємо.

 Печінку іноді можна підтримати, розповіла Андрєєва. А щоб підтримати її, спочатку слід визначити, що вона дійсно потребує допомоги.

"Наша печінка просто відображає загальний стан організму. Печінка схожа на маленький завод, а не на кавовий фільтр. Кожен день вона виконує безліч функцій, крім очищення. Вона не зберігає в собі токсини. Вона трансформує їх, щоб всі шкідливі речовини, які потрапляють ззовні або виробляються організмом, могли вийти через нирки або кишечник" , – розповіла Надя.

А ще печінка регулює рівень цукру в крові, зберігає глікоген, переробляє білки і створює амінокислоти, виробляє рідке золото – жовч – і багато іншого.

"Вважається, що зараз нас оточують понад 84 000 хімічних речовин. Вони потрапляють в наш організм з косметики, миючих засобів, їжі й харчування. І звичайно, якщо ми не стежимо за нашим раціоном і тим, що нас оточує, печінка може бути дуже перевантажена", - додала Андрєєва.

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ваш мінізавод перевантажений. У вас спостерігаються:

- втома,
- тяга до солодкого,
- гормональний дисбаланс,
- ПМС,
- здуття живота і слабке травлення,
- алергії і чутливість до різних продуктів,
- погіршення сну.

В цьому випадку печінці потрібно допомогти. Для цього потрібно забезпечити її важливими і корисними мікроелементами і речовинами, які беруть участь у складному процесі її функціонування: гіркоти, пробіотики і клітковина, ензими і кофактори, мінерали, вітаміни і антиоксиданти.  

До слова, дієтолог назвав чотири натуральні напої, які замінять енергетик.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.