Догори
Дати відгук

NOAA зафіксувала черговий світовий температурний рекорд

Листопад у 2020 році вдруге побив температурний рекорд за період спостереження з 1880 року.

1 хв на прочитання15 Грудня 2020, 11:54
З відкритих джерел З відкритих джерел
Поділитись:

Те, що клімат планети змінюється, не викликає сумнівів, і деякі наслідки глобального потепління вже впливають на нас. Метеорологи та синоптики всього світу фіксують температурні показники і виявляють суцільну тенденцію до підвищення температури, яка спричинює кліматичні рекорди. 

Так, листопад у 2020 році вдруге побив температурний рекорд за період спостереження з 1880 року. Попередній найтепліший листопад зафіксували у 2015 році, передає Укрінформ із посиланням на звіт Національного управління океанічних та атмосферних досліджень (NOAA).

«Загальна середня глобальна температура над поверхнею суші та океану за листопад 2020 року була на 0,97° C вище середнього показника у ХХ столітті, який становив 12,9° C», - йдеться в звіті.

Також зазначається, що цьогорічний листопад став 44 листопадом поспіль та 431 місяцем поспіль із температурами, щонайменше номінально вищими за середні показники у ХХ столітті.

Повідомляється, що найпомітніші відхилення температури науковці NOAA зафіксували на західній та північній Алясці, основній частині континентальних США, у північній Європі, північній Азії, Австралії та частинах Південної Америки, північній частині Тихого океану, Берингового моря та західній Антарктиці.

Як відомо, науковці знайшли другу Землю — на ній може існувати життя.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.