Догори
Дати відгук

Німецькі екологи повстали проти "Північного потоку 2"

Вони впевнені, що газопровід зашкодить екології моря

1 хв на прочитання15 Січня 2021, 20:51
Поділитись:

Німецька екологічна організація Deutsche Umwelthilfe опротестує рішення Федерального відомства по судноплавству і гідрографії (BSH) про видачу дозволу на будівництво трубопроводу “Північний потік-2” в водах ФРН до кінця травня. Про це повідомив керівник DUH Саша Мюллер-Креннер.

“Ми в будь-якому випадку опротестуємо (рішення)”, — сказав він. За його словами, організація перевіряє, “чи можна негайно подати скаргу” на рішення. У DUH вважають, що відомство по судноплавству і гідрографії не врахувало аргументи, що стосуються охорони навколишнього середовища і клімату.

Напередодні BSH видало дозвіл на будівництво трубопроводу “Північний потік-2” в водах ФРН до кінця травня. Як зазначається, мова йде про роботи з прокладання труб в німецькій економічній зоні, загальна протяжність ділянки — близько 30 км.

Проєкт “Північний потік-2” передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд куб. м в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. До теперішнього часу всього було прокладено понад 2 300 км газопроводу “Північний потік-2” (з приблизно 2 460 км, тобто 94% від загальної протяжності газопроводу). Крім приблизно 30 км у водах Німеччини залишилося прокласти ще 120 км трубопроводу у водах Данії.  

Нагадаємо, компанія Nord Stream 2 AG планує завершити великі будівельні роботи на одній із двох гілок суперечливого російського газопроводу в першій половині 2021 року, незважаючи на санкції США.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.