Субота, 31 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Нездорові нирки підвищують ризик смерті від коронавірусу

1 хв на прочитання18 Жовтня 2020, 13:26
Поділитись:

Захворювання нирок можуть викликати підвищений ризик летального результату при зараженні коронавірусом нового типу. Фахівці проаналізували показники 372 інфікованих коронавірусом пацієнтів, що надходили в відділення інтенсивної терапії в період з 10 березня по 30 червня 2020 року, пише журнал Anaesthesia Асоціації анестезіологів Великої Британії та Ірландії. 

У 216 пацієнтів спостерігалася проблеми з функціонуванням нирок, з них 107 (майже 50%) людей померли. При цьому наголошується, що з-поміж інших 156 хворих зі здоровими нирками померли 32, тобто 21%.

Дослідники називають декілька причин зазначеного взаємозв’язку, в тому числі вплив вірусу на людський організм в цілому. Крім того, вчені припускають, що висока ймовірність летального результату при наявності патологій нирок може бути наслідком «перехресного зв’язку» між легенями та нирками, а також використання токсичних препаратів в процесі лікування.

Нагадаємо, Фахівці виявили, що медичні маски втрачають свою ефективність, коли вони стають вологими, бо вода обмежує потік повітря і таким чином знижує ефективність.
Експерти нагадали, що така вразливість може створити більше проблем саме восени, коли випадає більше опадів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.