Догори
Дати відгук

Несподівані факти про серце, які має знати кожна жінка

Симптоми серцевого нападу у жінок відрізняються від чоловічих

1 хв на прочитання25 Вересня 2023, 23:50
Поділитись:

Представники американської Асоціації кардіологів розповіли про пов’язані зі станом і хворобами серця факти, звернувшись до жінок. Представницям жіночної статі медики порекомендували бути обізнаними про важливі нюанси серцевого здоров’я.

Жінки схильні до хвороб серця. Як повідомляє Medicalxpress, експерти Американської асоціації кардіологів констатують: 90% жінок в певний момент життя мають один або кілька факторів ризику серцевих захворювань.

Симптоми серцевого нападу у жінок відрізняються від чоловічих. За словами професора Дженніфер Мієрес у жінок симптомами серцевого нападу можуть бути біль у спині, зазвичай з лівого боку, біль у плечі, відчуття переповненості шлунка, нудота.

Вагітність і сон впливають на ризики хвороб серця. Ускладнення, що виникають при вагітності, погано впливають на жіноче серце. Крім того, для прекрасної статі важливий здоровий сон: щоб серце було в порядку, важливо спати близько восьми годин на добу.

Стрес – вбивця серця. Хронічний стрес, якому часто піддаються жінки в силу перевтоми від наявних перевантажень, пов’язаних з роботою і родиною, є дуже серйозною проблемою. Такий стрес сприяє високому тиску, підвищенню рівня холестерину, переїдання і небажання займатися спортом. Серце від цього страждає незмінно.

Потрібно знати показники тиску, цукру і холестерину. Фахівці рекомендують регулярно перевіряти свої показники артеріального тиску, рівня холестерину і цукру в крові. Якщо вони не в нормі, то це загрожує виникненням проблем з серцем.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.