Догори
Дати відгук

Нейрохірург пояснив, які основні симптоми хворої шиї

Лікар розповів, що навіть стрес може викликати біль у шиї

2 хв на прочитання05 Квітня 2021, 23:15
Який біль у шиї є небезпечним для здоров'я Який біль у шиї є небезпечним для здоров'я
Поділитись:

Проблеми з шийним відділом хребта можуть бути нешкідливими, але вони також можуть привести до паралічу. Постійне сидіння за комп'ютером чи смартфоном зазвичай не має ніякого відношення до болю у шиї. Швидше лікарі підозрюють інше явища. Повідомляє видання focus.

Симптоми хвороб шиї

Симптоми можуть бути надзвичайно різноманітними, а іноді й настільки вражаючими, що, на перший погляд, навіть не пов'язані з шийним відділом хребта. Це може бути напруга в шиї й плечі, ригідність шиї з закорковуванням судин або біль, що віддає в руку і кисть. Оніміння та поколювання в руці та кисті, головні болі, навіть порушення зору і шум у вухах можуть бути пов'язані з порушеннями шийного відділу хребта.

Психологічний стрес також може викликати синдром шийного відділу хребта, який призводить до болю у шиї.

"Психосоматичні скарги особливо часто зачіпають черевну порожнину і хребет. Стрес, горе, розумове перевантаження і травми потім виражаються в скаргах на фізичний стан", - розповів Крістоф Гетц, головний лікар відділення спінальної й нейрохірургії клініки Asklepios Klinikum в Гамбурзі.

Коли звертатися до лікаря з болем у шиї

Більшість болів в шиї нешкідливі й проходять самі по собі через кілька днів. Однак є симптоми, що попереджають про те, що пацієнти повинні негайно звернутися до лікаря.

"Тобто, наприклад, коли біль збільшується з кожним днем, шию можна рухати все менше і менше, знеболювальні не діють — тобто скарги посилюються", - говорить медичний експерт.

Тоді справа не в напрузі, симптоми можуть бути викликані інфекцією або пухлиною.

Також можуть бути неврологічні симптоми. Це оніміння і поколювання в руці або при ураженні певних пальців, при цьому можна точно визначити постраждалий нерв спинного мозку.

Відвідування лікаря також рекомендується, якщо симптоми не зникають протягом чотирьох тижнів, попри самолікування теплом, ліками, гімнастикою чи масажем.

Нагадаємо, німецькі дієтологи пояснили, який напій зміцнить імунітет та подолає закреп.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost