Догори
Дати відгук

Названий напій, що уповільнює старіння

Жінки набувають зовнішніх ознак старіння швидше, і це має безліч наслідків.

1 хв на прочитання08 Липня 2022, 08:35
Поділитись:

Учені з’ясували, що навіть абсолютно здорова людина починає старіти вже у 27 років, – у цьому віці відбувається перебудова обмінних, гормональних, клітинних та інших процесів в її організмі. Психологічні страждання, пов’язані з відходом молодості, починаються пізніше – після 30.

Американське видання Eat This, Not That розповіло, чи може кава бути корисною. Автори стверджують, що кава — одна із найкращих напоїв, які допомагають уповільнювати процес старіння. Однак найкращий ефект даватиме чорна кава, тобто без молока або вершків.

Стверджується, що у людей, які регулярно п’ють каву, знижується ризик серцевих захворювань та діабету другого типу. Крім того, напій допомагає боротися із дегенеративними віковими захворюваннями. 

Зокрема, автори посилаються на дослідження, опубліковане в журналі Journal of Alzheimer’s Disease. Воно показало, що регулярне вживання кави пов’язане зі зниженням ризику розвитку деменції та хвороби Альцгеймера у літніх людей. Відомо також зниження ризику розвитку хвороби Паркінсона.

До слова, медики розповіли, чим небезпечний надлишок сну.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.