Догори
Дати відгук

Названо напій, який розріджує кров

Помірне вживання цього напою може бути корисним.

1 хв на прочитання24 Лютого 2023, 06:50
Поділитись:

Ресвератрол у червоному вині може бути пов'язаний з антитромботичним профілем, а високе споживання цих поживних речовин може знизити ризик венозної тромбоемболії.

Тромбоцити – це маленькі клітини крові, які затикають отвори у пошкоджених кровоносних судинах, щоб зупинити кровотечу. Як тільки цей процес загоєння завершено, організм зазвичай розчиняє потік крові.

Тромбоз глибоких вен виникає, коли вена ушкоджується в результаті операції, запалення, інфекції або травми. Це призведе до утворення тромбу всередині глибокої вени тіла, зазвичай на нозі, який згодом не розчиниться і може спричинити серйозні ускладнення, потрапивши в легені.

Коли він потрапляє в легені, може викликати смертельну закупорку, що перешкоджає припливу крові до легеневої тканини, відому як легенева емболія. Важливо знати про ТГВ, тому що це може статися з кожним і може спричинити серйозне захворювання, інвалідність і, в деяких випадках, смерть.

Хороша новина полягає в тому, що можна запобігти хворобі і вилікувати, якщо виявити на ранній стадії.

Деякі дослідження показують, що вживання алкоголю в помірній кількості може знизити ризик тромбоемболії глибоких вен.

Помірна кількість червоного вина або соку з фіолетового винограду щодня допомагає запобігти злипанню тромбоцитів та утворенню тромбів завдяки потужним антиоксидантам, які називаються поліфенолами у фіолетовому винограді.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.