Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Науковці показали браслет, за допомогою якого можна управляти віртуальною реальністю силою думки (відео)

Науковці показали браслет, за допомогою якого можна управляти віртуальною реальністю силою думки (відео)

У компанії Facebook розраховують, що браслет дозволить, наприклад, переміщати віртуальні об'єкти або набирати текст без використання фізичної клавіатури.

1 хв на прочитання18 Березня 2021, 23:10
Фото tech.fb.com - Науковці представили браслет, за допомогою якого можна управляти віртуальною реальністю силою думки Фото tech.fb.com - Науковці представили браслет, за допомогою якого можна управляти віртуальною реальністю силою думки
Поділитись:

Відома американська компанія Facebook представила прототип браслета, що використовує технологію електроміографії. Винахід зчитує сигнали, які йдуть від мозку до зап'ястя, розуміє, що користувач хоче зробити, і відтворює його дії у віртуальній або доповненій реальності. Повідомляє пресслужба Facebook.

Винахідники пояснили, що у людини може бути безліч думок, проте утілює у реальність вона лише одну з них. Мозок відбирає ці думки та надсилає сигнали рукам — тоді вони виконують дії. Технологія ж перетворює такі сигнали на цифрові команди.

На сьогодні браслет здатний розпізнавати прості жести, наприклад, зведення великого і вказівного пальців. Однак у Facebook сподіваються, що в майбутньому користувачі зможуть переміщати віртуальні об'єкти або набирати текст без клавіатури.Компанія планує використовувати браслет з розумними окулярами доповненої реальності, які збирається випустити разом з Ray-Ban вже у 2021 році. На питання про те, коли браслети стануть загальнодоступними технічний директор Facebook Майк Шрьопфер сказав, що поки проєкт перебуває на ранній стадії розробки, тому важко передбачити терміни.

Нагадаємо, науковці знайшли золоті скарби та біблійні манускрипти часів Ісуса Христа (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.