Догори
Дати відгук

Нацкомісія по тарифах перевірить регіональних постачальників газу з найвищими тарифами

Відповідне рішення прийняло керівництво Міненерго, НАК “Нафтогаз”, НКРЕКП, Оператор ГТС та представники Офісу Президента

1 хв на прочитання11 Січня 2021, 19:58
Поділитись:

Нацкомісія по тарифах (НКРЕКП) розпочинає перевірку регіональних газопостачальників, які мають найвищі тарифи на транспортування газу. Про це написав в Telegram Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“За результати наради з відповідальними відомствами сформовано механізм, який дозволить зменшити ціну на транспортування газу. НКРЕКП терміново починає ретельну перевірку всіх газопостачальників, які на сьогодні мають найвищі тарифи на цю послугу”, — написав Шмигаль.

Він додав, що нарада була проведена з керівництвом Міненерго, НАК “Нафтогаз”, НКРЕКП, Оператором ГТС та представниками Офісу Президента. На ній обговорили два підходи, які дозволять зменшити тарифи для українців.  

Раніше ми розповідали про підвищення тарифів на газ: президент і Кабмін «пішли на поп'ятну». Стало відомо, що тимчасовий виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко представив попередній план із суттєвого зниження тарифів на газ.  

Нагадаємо, що протести проти підвищення тарифів охопили ще декілька міст в Україні. Тарифні майдани тривають у Львівській, Полтавській, Чернівецькій, Херсонській, Дніпропетровській, Сумській, Хмельницькій і Вінницькій областях.

Як стало відомо раніше, 11 січня під Полтавською ОДА на мітинг проти підвищення тарифів зібралися 200 містян. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго