Догори
Дати відгук

Підвищення тарифів на газ: президент і Кабмін «пішли на поп'ятну»

Стало відомо, що тимчасовий виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко представив попередній план із суттєвого зниження тарифів на газ. 

1 хв на прочитання11 Січня 2021, 17:20
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Через масові антитарифні протести, які охопили Україну, президент Володимир Зеленський доручив Уряду переглянути тарифи на транспортування блакитного палива та знизити їх. Про це Зеленський заявив під час термінової енергетичної наради 11 січня, повідомляють в ОПУ. 

«Тарифи на газ для населення мають бути справедливими. Ціна на газ зростає на ринку через погодні умови та інші причини, які склалися в Європі, і ми не можемо дозволити зростання ціни для наших громадян», — сказав Зеленський.

На цьому ж засіданні тимчасовий виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко представив попередній план із суттєвого зниження тарифів на газ. 

Прозвітував про свою роль у розв'язанні питання й Кабмін. Там вже готують системні рішення щодо вибудовування балансу на енергетичному ринку. За словами урядовців, вони передбачають  також збереження макрофінансової стабільності, розвиток чесної конкуренції на ринку та допоможуть уникнути фінансового дисбалансу.

Нагадаємо, що протести проти підвищення тарифів охопили ще декілька міст в Україні. Тарифні майдани тривають у Львівській, Полтавській, Чернівецькій, Херсонській, Дніпропетровській, Сумській, Хмельницькій і Вінницькій областях.

Як стало відомо раніше, 11 січня під Полтавською ОДА на мітинг проти підвищення тарифів зібралися 200 містян. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго