Догори
Дати відгук

Народного депутата Вадима Івченка упіймали на браконьєрстві (ФОТО)

Депутат опублікував та видалив пост про риболовлю браконьєрським спорядженням.

1 хв на прочитання19 Жовтня 2021, 18:01
Фото: УНН Фото: УНН
Поділитись:

Народний депутат від "Батьківщини" Вадим Івченко потрапив у скандал через браконьєрство. Заступник голови комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики опублякував у Фейсбуці фото з уловом риби та впіймався на браконьєрстві: користувачі помітили на них браконьєрське спорядження.

Фото: зі сторінки Ігоря Тихолаза

Після шквалу критики нардеп видалив допис, але скриншоти фотозвіту Івченка опублікував журналіст Ігор Тихолаз.

"Народний обранець, щиро (але не факт) вболіває за український агросектор. Це з одного боку. А з іншого - примітивний бракоша. Який драчем(!!!) ловить мілкого судака (до речі, скільки там вже збиток за штуку, тисячі 3,5 здається? у цих двох відрах під 100-150 тисяч гривень лежить, якщо не більше...). Андрій, Володя - що можна з цим зробити? До речі, Юру Вознюка, рибалку який перший помітив цей бєспредєл, відправили в бан - вочевидь наслали ботів та скарг на акаунт. Що вони хотіли цим добитись? Тепер дурна слава депутата-браконьєра Івченка, як круги по воді, розійдеться ще швидше, бо в це включились десятки та сотні друзів Юрка...", - написав ігор Тихолаз.

Він вважає, що депутат мусить вибачитись та сплатити усі необхідні штрафи та збитки, наповнити державний бюджет з власної кишені. 

Нагадаємо, що посадовець нацпарку «Нижньодніпровський» два роки покривав браконьєрів, збитки склали 62 млн грн.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.